You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

چهارشنبه, 08 بهمن 1399

برگزاری چهارمین همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور پررنگ مهدیشهری ها

ایمیل پرینت PDF

 در این همایش که از ساعت 6 صبح امروز جمعه از میدان سعدی سمنان آغاز شد ، دهها هزار نفر از مردم  استان سمنان که از شهرهای دور و نزدیک خود را به محل همایش رسیده بودند حضور داشتند که حضور مهدیشهری ها در این همایش حاکی از علاقمندی مردم این شهرستان به ورزش خصوصا از نوع همگانی آن داشت . مهدیشهری ها از شهرها و روستاهای مختلف شهرستان مهدیشهر خود را به محل برگزاری این همایش رسانیده بودند که اکثرا به طور دسته جمعی و خانوادگی حضور داشتند . در این مراسم ترانه هایی به زبان سنگسری توسط هنرمند مهدیشهری حسین پور اسکندریان اجرا شد که مورد استقبال خیل شرکت کنندگان واقع شد. با توجه به پخش سراسری این برنامه از صدا و سیما اجرای این دو قطعه تاثیر قابل توجهی در شناخته تر شدن موسیقی و فرهنگ شهرستان مهدیشهر در بین سایر هم میهنان کشور خواهد داشت . به نقل از یک منبع موثق احتمال اینکه قطعاتی از آلبوم ارائه شده این هنرمند  مهدیشهری توسط صدا و سیمای استان سمنان به کلیپ تصویری تبدیل گردد نیز وجود دارد . ضمن عرض خسته نباشی به مسئولین و دست اندرکاران محترم صدا و سیمای استان سمنان به ویژه جناب آقای علی مسلمان که در پخش مستقیم تلوزیونی این برنامه زحمات بسیاری کشیدند امیدواریم شاهد برگزاری بیشتر این گونه فعالیت های مثبت ورزشی باشیم . 

گفتنی است این مراسم با حضور علی مجدآرا سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی ، دکتر رهی استاندار سمنان و برخی چهره های سیاسی و ورزشی این استان در محل پارک سیمرغ برگزار شد و در پایان جوایزی از جمله 10 سفر حج، 20 دستگاه دوچرخه، 20 دست لباس و گرمکن ورزشی و یک دستگاه خودرو به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.علی مجدآرا در این همایش با ابراز خرسندی از بسط و گسترش ورزش همگانی در بین آحاد مردم گفت: خوشحالیم که پیرو دستور و تاکید مقام معظم رهبری که سال 89 را سال توجه و توسعه ورزش همگانی نامگذاری کرده اند، چهارمین همایش را امروز برگزار کردیم و امیدوارم در آینده نیز بتوانیم گام های بزرگی در این راستا برداریم. وی ادامه داد: قطعا با سیاست های سازمان تربیت بدنی و تلاش های فدراسیون ورزشهای همگانی سعی خواهیم کرد امسال ورزش را در سبد روزانه زندگی مردم قرار دهیم. 

 

نظر راجع به این مطلب
   

 

Tags: در, از, به, با, همایش, که, این, های, مهدیشهری, را, مردم, سمنان, حضور, ورزش, همگانی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن