You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

يكشنبه, 05 بهمن 1399

برگزاری کنسرت موسیقی گروه بامداد در روزهای 13 و 14 اسفند درمهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم که گروه موسیقی بامداد به سرپرستی جناب آقای فاضل مستخدمین حسینی ، هنرمند و نوازنده مهدیشهری در روزهای 13 و 14 اسفند ماه سال جاری ( مقارن با میلاد حضرت رسول (ص)) در مهدیشهر کنسرت موسیقی اجرا خواهند نمود . 

با توجه به اینکه در ماههای گذشته جامعه موسیقی کشور به خصوص ساز سنتور ، دچار لطمات جبران ناپذیری از جمله عروج استادان عزیز وگرانقدر  پرویز مشکاتیان و فرامرز پایور بوده که سالها مام گیتی در انتظار باید نشستن تا چو اینانی دوباره پا به عرصه نهند، عمده فضای قطعاتی که قرار است به روی صحنه به اجرا درآید  ، در یادمان این بزرگواران است... 

دستگاه های نوا و شور برای این برنامه در نظر گرفته شده که جزییات آن متعاقبا در بروشور برنامه قید خواهد شد. محل فروش بلیط این کنسرت در سالن سینما فجر مهدیشهر و کانون موسیقی سنگسر می باشد .

 سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر از کلیه همشهریان علاقمند دعوت به عمل می آورد تا از این کنسرت که قول آن را چندی قبل در مصاحبه ای که با جناب مستخدمین حسینی عزیز داشتیم گرفتیم حضور بهم رسانیده و از این موقعیت استفاده کنند . برای مشاهده مصاحبه سایت سنگسر . آی آر با این هنرمند مهدیشهری اینجا کلیک کنید . 

 


نظر راجع به این مطلب
  

 

Tags: در, از, به, با, موسیقی, آی, که, این, مهدیشهری, آر, سنگسر, می, عزیز, تا, کنسرت

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن