You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

يكشنبه, 06 مهر 1399

صبح بخیر ایران در مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

صبح بخير ايران مجله تصويري صبحگاهي شبكه اول سيماست كه قصد دارد نشاط و طراوت صبحگاهي را همراه با سرزندگي به بينندگان منتقل كند، در اين برنامه آيتم هاي مختلفي پخش مي شود كه هر كدام در جهت انگيزه دادن به مخاطبان صبحگاهي خود ساخته مي شود لحن مجريان اين برنامه به لحن محاوره ي مردم نزديك است و اين امر باعث مي شود مخاطبان در ابتداي صبح با يك برنامه دلخواه و شاد مواجه شوند. اطلاع دارید که این برنامه از حدود 13 سال قبل اجرا شده است و هر بار در یکی از نقاط کشور شاهد حضور تهیه کنندگان این برنامه بوده ایم .

سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر به اطلاع کلیه همشهریان علاقمند میرساند که قسمت بعدی این برنامه در مهدیشهر ( سنگسر ) برگزار میگردد و زمان آن در روز سه شنبه مورخ 89/2/7 از ساعت 7 الی 9 صبح میباشد . بنابر این فردا صبح از شبکه اول سیما منتظر پخش این برنامه باشید

 

برای ارسال این خبر به سایر همشهریان و آشنایان ( جهت دیدن این برنامه جذاب و دیدنی  ) اینجا را کلیک کنید

 

نظر راجع به این مطلب
   

 

Tags: در, از, به, با, این, اطلاع, سنگسر, را, همشهریان, شود, اين, برنامه, صبح, صبحگاهي, مي

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن