You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

دوشنبه, 06 بهمن 1399

معرفی چهره های برتر استان سمنان و حضور یک مهدیشهری

ایمیل پرینت PDF

 همانگونه که اطلاع رسانی کردیم روز گذشته مراسم تقدیر از چهره های برتر استان سمنان  برگزار شد . در این برنامه 30 تن از چهره های موفق استان سمنان در زمینه های هنری - فرهنگی - علمی - کشاورزی - دامداری و ... معرفی شدند . 

در ابتدای این مراسم استاندار سمنان آقای دکتر رهی به سخنرانی پرداخته و از سرمایه گذاران دعوت به سرمایه گذاری در این شهر کردند . از دیگر چهره هایی که در اهداء جوایز حضور داشتند میتوان به نماینده ولی فقیه ( حاج آقا شاه چراغی ) ، ریاست صدا و سیما استان سمنان و معاون استاندار سمنان  را نام برد . نکته ای که ما را بر آن داشت تا این خبر را منعکس کنیم انتخاب همشهری عزیزمان استاد کیوان مصباحی به عنوان چهره برگزیده استان سمنان در زمینه هنری بود که در همینجا به عنوان یکی از دست اندر کاران سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر به ایشان تبریک عرض می نماییم و در همینجا به شما عزیزان همشهری قول مصاحبه ای با استاد مصباحی را میدهیم . منتظر مصاحبه سایت سنگسر . آی آر با استاد مصباحی باشید ...

برای مشاهده ویدیو معرفی استاد مصباحی به عنوان چهره برتر هنری استان سمنان اینجا را کلیک کنید 

 

نظر راجع به این مطلب

  Tags: در, از, به, استاد, که, این, های, آر, را, استان, سمنان, چهره, هنری, عنوان, مصباحی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن