You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

دوشنبه, 29 شهریور 1400

آخرین کتاب های سال اول نیز ارسال شد .

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

 امروز بیست و چهارم آذر ماه سال هشتاد و هشت آخرین کتاب های شماره اول سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر از طریق پستی به همشهریان مهدیشهری در گوشه و کنار ایران توزیع شد و بدین ترتیب موفق شدیم ده هزار جلد کتاب را به طور رایگان توزیع نماییم که مختصرا توضیحاتی در این خصوص خدمت کلیه همشهریان عرض مینماییم . 

 


 

از اوایل تیر ماه سال جاری توزیع گسترده این کتاب در سراسر کشور آغاز شد  و در شهرستان مهدیشهر کتاب از طریق مامور پستی بدون دریافت هیچ گونه وجهی به درب منازل کلیه همشهریان تحویل داده شد که بدین ترتیب بیش از 6700 جلد کتاب توزیع گشت  . همزمان ارسال این کتاب به همشهریان ساکن در شهرهای خارج از مهدیشهر آغاز شد و با برنامه ریزی قبلی انجام شده با انجمن مهدیشهری های مقیم مرکز و دریافت بانک اطلاعاتی همشهریان خارج از مهدیشهر و همچنین از طریق سامانه ارسال کتاب سایت سنگسر . آی آر قریب به 3000 ارسال پستی کتاب صورت گرفت که آخرین آن امروز بود که 130 کتاب دیگر توزیع گشت .اطلاعات سامانه ارسال کتاب سایت شامل درخواست مهدیشهری های ساکن کشورهای اروپایی و آسیایی و آمریکایی بود که نزدیک به 80 جلد نیز از طریق پست به خارج از کشور ارسال گشت . 

باور این حقیقت برای خودمان نیز سخت است که توانستیم کتابی را به این گستردگی توزیع رایگان نماییم و شاید بتوان به جرات گفت  توزیع یک کتاب بدین گستردگی در بین مهدیشهری ها بی سابقه بوده است و از این بابت بسیار خرسندیم و دست تک تک عزیزانی که در این مسیر ما را یاری نمودند را می فشاریم .

از هم اکنون عزم خویش را برای انتشار شماره دوم این کتاب جزم نموده ایم و  در حال تدارک انتشار شماره دوم کتاب سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر هستیم و در همینجا اعلام میداریم که کلیه عزیزان همشهری در هر کجای گیتی که علاقمند به حضور و همکاری در این فعالیت فرهنگی هستند میتوانند با یاری کردن ما موجبات تلاشی سازنده جهت پیشرفت فرهنگی - اقتصادی این خطه را فراهم سازند . ارسال مطالب ، راهنمایی و پیشنهادات ، اسپانسرینگ و ... از جمله موضوعات این همکاری می باشد و کلیه علاقمندان و دوستداران فرهنگ ایل سنگسری می توانند با شماره های زیر جهت این امر تماس حاصل نمایند : 

09122348492   مدیریت سایر شهرستان ها

09127376785   مدیریت شهرستان مهدیشهر

88523248          دفتر مدیریت تهران

 

نظر راجع به این مطلب

 

 

Tags: در, از, به, مهدیشهر, که, این, های, فرهنگی, شد, را, همشهریان, ارسال, کتاب, توزیع, طریق

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن