You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

دوشنبه, 04 مرداد 1400

ارسال کتاب سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

 

 

هم اینک سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر مفتخر است به اطلاع کلیه همشهریان مهدیشهری برساند که کتابی که قول آن را به شما عزیزان داده بودیم مراحل پایانی خود را سپری میکند و به زودی آماده توزیع میگردد . لذا از کلیه عزیزان مهدیشهری ( هر کجا که سکونت دارند ) که  تمایل به دریافت این کتاب نفیس را دارند خواهشمندیم  با تکمیل فرمی که در انتهای این مطلب آمده است آدرس و کد پستی خود را وارد نموده تا این اثر فرهنگی را به عنوان هدیه ای ناقابل برایشان ارسال داریم . همانطور که وعده داده بودیم این کتاب کاملا رایگان در اختیار کلیه مهدیشهری ها در سراسر دنیا ( که اطلاعاتشان را به ما ارسال دارند ) خواهد رسید . البته ما بانک بزرگی تا کنون جمع آوری کرده ایم و برای قوی تر شدن توزیع از طریق سایت برای آخرین بار این فرصت را برای عزیزان که دسترسی به ایشان میسر نگشته قرار داده ایم . لازم به ذکر است که در شهرستان مهدیشهر توزیع به صورت منزل به منزل صورت میگیرد و عزیزانی که ساکن در شهرستان هستند نیاز به تکمیل این فرم را ندارند . این فرم مخصوص مهدیشهری ( سنگسری ) های عزیزی است که فاصله زیادی با شهر خویش داشته و امکان اینکه از این کتاب به دستشان نرسد بیشتر است . ما به تک تک این افراد از طریق پست  این کتاب را به صورت کاملا رایگان ارسال خواهیم داشت ، پس از پرداخت هرگونه هزینه به مامور پست جدا خودداری کنید . برای ثبت اطلاعات بر روی عکس زیر کلیک کنید . 

 پینوشت : به اطلاع کلیه همشهریان مقیم خارج از کشور میرسانیم که سایت سنگسر . آی آر توانایی ارسال این کتاب به خارح از کشور را داراست . همشهریان مقیم آمریکا ، فرانسه ، انگلستان ،آلمان ، امارات عربی متحده قطعا در ارسال کتاب هیچ مشکلی نخواهند داشت . از همشهریانی که در دیگر کشورها نیز اقامت دارند تقاضا میشود اطلاعات خود را در فرم با آدرس دقیق وارد نموده تا از طریق پست مخصوص کتاب را ارسال داریم

  پینوشت : ارسال کتب همشهریانی که فرم مخصوص ارسال رایگان را پر کرده اند انجام گشت و به زودی کلیه این عزیزان کتاب به دستشان خواهد رسید . منتظر ماموران پست باشید .

لازم به ذکر است  باتوجه به اینکه فرصت چهل روزه ثبت نام همشهریان ساکن سایر شهرستان ها ( غیر از مهدیشهر ) در روز پانزده ام تیر ماه به پایان رسیده است من بعد برای دریافت کتاب میتوانید به دفتر سایت سنگسر . آی آر مراجعه کنید .

  

 

Tags: در, از, به, که, است, برای, این, مهدیشهری, را, همشهریان, ارسال, کتاب, کلیه, پست

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن