You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

جمعه, 07 آذر 1399

بسیج تحقیر زمان پهلوی را از ملت ایران گرفت‌

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

 

 

حجت‌الاسلام علی عین‌الکمال ظهر امروز در سومین روز از هفته بسیج در جشن جوانه‌ها که به همت حوزه مقاومت کوثر مهدیشهر و همکاری پایگاه تربیت و گروه عصمت در مدارس زینبیه و مبارزان اسلام برگزار شد، اظهار داشت: ملت ایران به ویژه بانوان در زمان رژیم پهلوی تحقیر می‌شدند. وی گفت: این در حالی بود که مادران ایرانی ، پرورش‌دهندگان دانشمندان بزرگی همچون ابوعلی‌سینا و خوارزمی هستند. مسئول حوزه‌ علمیه ولی عصر (عج) مهدیشهر افزود : در جنگ تحمیلی بسیجیان با دست خالی و با امید به خدا در مقابل دشمن ایستادند.

عین‌الکمال گفت: بسیج یعنی حرکت عمومی در برابر دشمن برای دفاع همه‌جانبه از کشور که به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد. معصومه ستاری، فرمانده گروه مقاومت عصمت نیز ضمن تبریک هفته بسیج خاطرنشان کرد: ما باید با همکاری هم کشور را پر از بسیجی کنیم. وی افزود: بسیجیان نوجوان امروز سرافرازان فردا هستند. از دیگر برنامه‌های این جشن‌ها قرائت مقاله، سرود و دکلمه و اهدای جوایز به نفرات برتر مسابقات بسیجی واحد امیران بود. همچنین جلسه تفسیر سوره نور با حضور۲۰۰ نفر از فرماندهان پایگاه‌ها و بسیجیان شهرستان مهدیشهر در دارالقرآن این شهرستان برگزار شد. در این جلسه، حجت‌الاسلام محمد بارانی، امام جمعه مهدیشهر ضمن تبریک به مناسبت هفته‌ بسیج و بیان نقش بسیج در جوامع امروزی به ایراد سخنانی پرداخت.
Tags: در, از, به, با, مهدیشهر, که, این, تبریک, بسیج, مقاومت, گروه, بسیجیان, زمان, دشمن, عصمت

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن