You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

پنجشنبه, 13 آذر 1399

هزاران نفر از مردم مهدیشهر به دامن طبيعت رفتند

ایمیل پرینت PDF


قشرهاي مختلف مردم مهدیشهر در روز انس با طبيعت ضمن حضور در مناطق خوش آب و هوا سيزدهمين روز سال نو را در فضايي شاد و مفرح گذراندند و خود را براي آغاز کار و تلاش در سال جديد آماده کردند.
وضعيت جوي چند روز اخير استان سمنان و کاهش دماي هوا مقداري بر حضور مردم در دشت و صحرا تاثير گذاشته و برخي از خانواده ها تلاش کردند اين روز را در پارکها و بوستاهاي و مناطق نزديک شهرها بگذرانند.
مناطق شمالي استان سمنان که داراي جاذبه هاي گردشگري فراواني است و از هواي مطلوبي نيز برخوردار است بيشترين مکانهاي مورد استفاده مردم اين استان در سيزدهمين روز سال جديد است.
مناطقي نظير مهديشهر ، فولادمحله و چاشم در شمال سمنان، چشمه علي و روستاهاي شمال دامغان و نيز روستاها و نقاط ديني شمال شهرستان گرمسار از جمله منطقه بن کوه امروز شاهد حضور هزاران نفر از مردم استان سمنان بود.
محورهاي سمنان – مهديشهر، دامغان – چشمه علي و نيز شهميرزاد – فولادمحله امروز از ترافيک سنگيني برخوردار بود و نيروهاي پليس راه و ماموران انتظامي براي برقراري امنيت ترافيکي در اين مسيرها حضوري فعال داشتند.

Tags: در, از, سال, را, مردم, استان, سمنان, اين, روز, براي, مناطق, حضور, شمال, نيز

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن