You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

پنجشنبه, 11 آذر 1400
  • ته چین غذای لذیذ سنگسری
  • رمه بره شو
  • غار دربند یکی از جاذبه های شهر
  • ترکیب رنگ زیبا در ایل سنگسر

طرح همدلی و همبستگی با محیط زیست در شهرستان مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

همانطور که مستحضرید و مشاهده می کنید طرح فرهنگی حمایت از محیط زیست در شهرمان در دو هفته ی پیاپی روز جمعه اجرایی شد ومسولین و همشهریان گرامی از قشرهای مختلف، استقبال پرشوری را به تصویر کشیدند. برنامه پاکسازی این هفته در منطقه ی لیتو به همراه بازدید از چشمه ی معدنی لیتو و باغ زیبای چهار گل میباشد، زمان و مکان تجمع : صبح جمعه ساعت ۹میدان ولایت

منبع خبر :محمد طاهرکردی

LAST_UPDATED2

شهید حسام الدین ابوالمعالی

ایمیل پرینت PDF

 

نام: حسام الدین ابوالمعالی فرزند: علی اکبر متولد: ۱۳۴۴/۰۵/۰۱ در مهدیشهرتحصیلات: دیپلم تاهل: مجرد یگان: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی-مدت حضور: ۹ ماه و ۲۸ روز مسئولیت: کمک آر پی چی زن نوع عضویت: بسیج نوع شغل: دانشجو تاریخ شهادت: ۱۳۶۵/۰۲/۳۰محل شهادت: مهران عملیات: مقابله با تک دشمن محل دفن: گلزار شهدای مهدیشهر

 

LAST_UPDATED2

برگزاری جشنواره تابستانه سنگسریها در هتل دربند

ایمیل پرینت PDF


 


جشنواره تابستانه سنگسری ها روز پنجشنبه همزمان با نیمه شعبان در میان استقبال پرشور اهالی فرهنگ و دوستداران مهدیشهر در هتل دربند برگزار شد.
ابتدای مراسم پس از ایراد خیرمقدم با شعرخوانی استاد ذوالفقارخانی (صحرا) آغاز شد و پس از وی برادرزاده اش علیرضا ذوالفقار خانی به اجرای دو قطعه موسیقی با اشعاری از زنده یاد کیانوش حیدریه و استاد ذوالفقار خانی پرداخت. همچنین آقای راد پیام ۲ دقیقه ای را از طرف جشنواره به زبان انگلیسی برای مهدیشهری های خارج از کشور قرائت کرد.
اولین سخنران مراسم یدا.. حاج علیان، پژوهشگر مهدیشهری بود که مطالبش را در مورد گاهنمای سنگسری که توسط ایشان در سال گذشته در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید، ایراد نمود.
مهندس پاکزادیان، مدیر موزه عشایری ایل سنگسر هم در خصوص اهمیت موزه جهت حفظ فرهنگ بومی و نیز ضرورت حمایت از این مجموعه خصوصی صحبت کرد.
حسین پوراسکندری نیز در این مراسم به اجرای چند قطعه از موسیقی محلی مهدیشهر پرداخت و مورد تشویق حضار قرار گرفت.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL