You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

جمعه, 07 آذر 1399

تشییع پیکر پاک سرباز جان برکف اسلام شهید امیر پاشا در مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

 

 شهید امیر پاشا از سربازان جان بر کف نیروی انتظامی بود که در منطقه سیستان و بلوچستان در راه مبارزه با مواد مخدر به شهادت رسید . سرباز وظیفه شهید امیر پاشا که یک ماهی از مدت سربازی اش در منطقه سیستان و بلوچستان نگذشته بود در راستای مبارزه با مواد مخدر پا به میدان نبرد گذاشت و در این راه جان به جان آفرین تسلیم کرد . این شهید سرافراز میهن اسلامی ایران در راه مبارزه با مواد مخدر که قبلا مورد شناسایی اشرار قرار گرفته بود ، پس از درگیری با اشرار به خیل عظیم شهدا پیوست .

شهید امیر پاشا در روز ولادت با سعادت سومین امام شیعیان جهان حضرت حسین بن علی ( ع ) و روز پاسدار با حضور مردم شهیدپرور مهدیشهر از میدان شهدا تا گلزار مقدس شهدا تشییع و بخاک سپرده شد . 

 پینوشت :  برخی خبرگزاری ها به اشتباه ایشان را اهل ساری معرفی نموده اند که نیاز بود اطلاع رسانی صحیح از طریق سایت سنگسر . آی آر انجام شود . 

 

 

نظر راجع به این مطلب

Tags: در, از, به, با, که, راه, مواد, بود, شهید, شهدا, جان, پاشا, امیر, مبارزه, مخدر

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن