You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

پنجشنبه, 01 آبان 1399

یادواره 43 شهید دانش آموز و 8 شهید فرهنگی شهرستان مهدیشهر برگزار شد

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

به منظور زنده نگه داشتن یاد و نام شهیدان دانش آموز و فرهنگی دومین یادواره 43 دانش آموز شهید و 8 شهید فرهنگی شهرستان مهدیشهر روز گذشته با حضور فرمانده سپاه ناحیه مهدیشهر،مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر،اعضای شورای شهر مهدیشهر و جمعی از مسئولین سپاه و دانش آموزان بسیجی در حسینیه المهدی برگزار شد.

حجت السلام دیانی استاد حوزه علمیه سمنان در این یادواره با بیان اینکه شهید نماد ایثار و فداکاری می باشد گفت:شهدای ما کسانی هستند که دلشان آماده بود و با خدا معامله کردند و خدا هم آنان را پذیرفت.

وی با اشاره به اینکه شهادت تنها اسلحه دست گرفتن و وارد میدان جنگ شدن نیست تصریح کرد:کسی که در دفاع از آرمانهای اسلامی خود و با رعایت و پوشش حجاب به مقابله بپردازد و جان خود را از دست بدهد شهید محسوب می شود.

طاهرزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر نیز در این یادواره مطالبی راجع به شهیدان بیان کرد.

این یادواره که به همت حوزه مقاومت بسیج دانش اموزی کربلا برگزار شد شامل برنامه های دیگری چون اجرای کلیپ و مداحی برادر سید عباس تقوی نیز بود.

 

Tags: در, از, به, با, مهدیشهر, که, این, فرهنگی, شهرستان, خدا, برگزار, شهید, دانش, یادواره, آموز

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن