You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

سه شنبه, 30 دی 1399

آلبوم عکس های همشهریان عزیز مهدیشهری قسمت دوم

ایمیل پرینت PDF

برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی کافیست آن ها را ذخیره کنید

یکی از جذابیت های اینترنت ارتباط تصویری و مالتی مدیاست که سایت سنگسر . آی آر نیز با مرکز دانلود و گالری عکس خود از آن غافل نشده است . با توجه به این جذابیت ایجاد یک آلبوم جهانی برای مهدیشهری ها نیز در این سایت در نظر گرفته شده است تا کلیه سنگسری های سراسر دنیا بتوانند با ارسال عکس خود در آن حضور داشته باشند . این تصاویر میتواند باعث ارتباط همشهریان و بخشی از خاطرات آن ها باشد . برای این منظور کافیست با عضویت در سایت و وارد شدن به بخش مخصوص اعضا که در بالای منوها آشکار میشود  در بخش  فرستادن عکس ( آپلود ) نسبت به ارسال عکس خود اقدام نمایند . ما پس از دریافت این تصاویر آن را به آلبوم عکس سنگسری ها منتقل میکنیم . ضمنا این آلبوم از این لینک قابل مشاهده است .

نظر راجع به این مطلبTags: در, از, به, با, ها, است, برای, سایت, این, عکس, آن, آلبوم, خود, تصاویر, های

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

نظرات   

 
0 #1 فرشاد 1392-03-14 10:26
سلام
لطفا قسمت ثبت نام چک شود
چندین بار جهت ثبت نام اقدام کرده ام اما قادر به ثبت نام نیستم.جهت عضویت اطلاعات را بطور کامل وارد کرده ام اما در هنگام ورود سیستم نام کاربری و رمز ورود را مطابق با هم نمیداند.لطفا این مشکل حل شود.
با تشکر
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن