You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

پنجشنبه, 01 آبان 1399

سفر مدیران سایت سنگسر به مهدیشهر و نتایج آن

ایمیل پرینت PDF

 

 

در مورخه 88/2/19 مدیران سایت سنگسر تدارک سفری را به مهدیشهر دیدند که امیدواریم برای این سایت موفقیت های مهمی را به همراه داشته باشد که لازم است شما بازدیدکنندگان محترم سایت نیز از آن مطلع باشید . 

در طی این سفر جلسه ای با شورای اسلامی شهر مهدیشهر داشتیم که با حضور شهردار محترم در این جلسه و آگاهی از فعالیت های سایت سنگسر همراه بود و با استقبال خوب این مسئولین روبه رو شد و تصمیم گرفته شد که اطلاع رسانی های ضروری شورای اسلامی مهدیشهر نیز از طریق سایت سنگسر انجام شود .  همچنین در خصوص آموزش زبان سنگسری نیز جناب آقای منوچهر مستخدمین حسینی نیز با توجه به توانایی در رشته زبان شناسی قول مساعدت در این زمینه دادند . در این جلسه آقایان نخستین ( شهردار مهدیشهر ) ، متحدین ( نائب رییس شورای اسلامی ) ، مستخدمین حسینی ( عضو شورای اسلامی ) ، محمد عبدالحسینی ( مدیر مسئول سایت سنگسر ) ، مهدی عبدالحسینی ( معاون سایت سنگسر ) حضور داشتند و تصمیم گرفته شد نماینده سایت سنگسر با شورا ی اسلامی همکاری به عمل آورده و  فعالیت های شورا و شهرداری را به اطلاع عموم مردم شهرستان مهدیشهر برسانیم . 

همچنین در این سفر با توجه به آمادگی قبلی بسیج مهدیشهر جلسه ای با مسئولین بسیج به عمل آوردیم که در این خصوص نیز بسیج مهدیشهر تمایل به اطلاع رسانی از طریق پایگاه سنگسر . آی آر داشته و همکاری ها در این خصوص در آینده بیشتر خواهد بود . 

در حاشیه این سفر نیز با دکتر عباس رشیدی نویسنده آثار متعدد علمی - فرهنگی جلسه ای داشتیم که به زودی معرفی این چهره و آثارش در این سایت انجام خواهد شد . 

 

 

نظر راجع به این مطلب

Tags: در, به, با, نیز, مهدیشهر, که, سایت, این, های, شد, سنگسر, اسلامی, جلسه, شورای, سفر

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن