You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

سه شنبه, 27 ارديبهشت 1401

سنگسری های مقیم خارج از ایران

ایمیل پرینت PDF

به اطلاع کلیه همشهریان مقیم خارج از ایران می رساند که سایت فرهنگی واطلاع رسانی سنگسر . آی آر در نظر دارد اقدام به جمع آوری اطلاعات همشهریانی که خارج از کشور سکونت دارند نماید و از این اطلاعات در آینده در خصوص ارسال کتاب ، همکاری و ارتباط بیشتر همشهریان با یکدیگر و ... استفاده نماید . در حال حاضر بخشی از این اطلاعات از طریق ثبت نام به دست آمده است که برای نظم و انسجام بیشتر این اطلاعات ، اقدام به تهیه فرم مخصوص این امر گردیده است . لطفا با تکمیل این فرم ما را در ارتباط بیشتر با همشهریانی که در خارج از کشور سکونت دارند یاری کنید . لازم به ذکر است که در حال حاضر بیشترین مراجعین سایت سنگسر به جز ایران که در صدر قرار دارد به ترتیب شامل کشورهای زیر می باشد :

آمریکا ، فنلاند ، برزیل ، فرانسه ، کانادا ، استرالیا ، انگلستان ، آلمان ، کاستاریکا ، بلژیک می باشد . ضمنا از بسیاری کشورهای دیگر نیز بازدیدکنندگانی مراجعت داشته اند که تنها به ذکر ده کشور اول اکتفا میگردد .

 

برای ثبت اطلاعات خود در سامانه ثبت اطلاعات همشهریان مقیم خارج اینجا کلیک کنید .

برای ارسال این خبر به اقوام و دوستان خود که در خارج از کشور سکونت دارند اینجا کلیک کنید .

 

نظر راجع به این مطلب

 

 

Tags: در, از, به, با, که, برای, این, اطلاعات, کنید, خارج, کشور, ثبت, سکونت, بیشتر, دارند

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن