You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

چهارشنبه, 07 آبان 1399

سنگسر . آی آر در سال جدید

ایمیل پرینت PDF

 

                                                      بیلبورد سایت سنگسر در شهرستان مهدی شهر 

                              

                                    سنگسر . آی آر در سال جدید ...

با درود و تبریک مجدد سال نو لازم است به عنوان یکی از مدیران سایت از برنامه های پیش روی سایت با شما همشهریان عزیز سخنی در میان گذاشته باشم .

سایت سنگسر . آی آر هم اکنون با تیمی منسجم در حال تدارک انتشار کتاب سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر است و  این کتاب در مرحله طراحی قرار داشته و ان شاء الله به زودی به صورت کاملا رایگان در اختیار کلیه همشهریان قرار خواهد گرفت .

سایت سنگسر مفتخر است که کلیه خدمات فرهنگی خود را مستقلا و بدون وابستگی به شخص یا اشخاص ارائه نموده و تنها تشکل فعال می باشد که کلیه خدمات خود را به همشهریان بصورت کاملا رایگان ارائه می کند .

این سایت که هم اکنون بزرگترین و پربیننده ترین سایت سنگسری زبان می باشد به عنوان بزرگترین سایت عشایری ایران نیز به شمار می رود که باعث افتخار همه مهدیشهری ها است .

با مدد از پروردگار امید بر آن است این فعالیت ها کما فی سابق ادامه یابد و  خللی در آن ایجاد نگردد .

در خصوص فعالیت های انجام شده کما بیش در جریان امور هستید ولی در سال جدید بنا بر این است تا بخش هایی که در منو در حال راه اندازی قرار گرفته به تدریج افزوده شده و همچنین بخش گالری تصاویر و بخش دانلود نیز پر محتوا تر از قبل خواهد شد .

در خصوص مقالات و گزارشات نیز در فصل قشلاق فعالیت بسیار خوبی داشتیم که این وعده را به همشهریان عزیز میدهیم که در فصل ییلاق نیز این مطالب ادامه یابد .

مصاحبه ها بخش پر مخاطبی است که در سال 87 چند مورد مصاحبه انجام شد و در سال جدید نیز این بخش با جدیت ادامه خواهد داشت و بنا داریم با چند بزرگ دیگر سنگسری مصاحبه داشته باشیم .

سنگسر . آی آر بین الملل پروژه دیگر سایت سنگسر در سالی که گذشت بود که در آن ما سنگسر را به 30 زبان زنده دنیا به همگان معرفی کردیم .

البته فعالیت های بسیاری انجام شد که ذکر همه ی آنها در این مطلب نمی گنجد و شما می توانید با مراجعه به بخش های مختلف سایت از چگونگی  آنها مطلع شوید .

سایت سنگسر . آی آر در سال گذشته با شخصیت های مختلف و انجمن ها و موسسات مردمی تعامل داشت و در رسانه های جمعی و جراید نیز حضور خوبی داشت . انجمن مهدیشهری های مقیم مرکز و موسسه خیریه فدک از جمله موسسات و انجمن های یاد شده می باشند .

سایت انجمن مهدیشهری های مقیم مرکز که در سال گذشته توسط سایت سنگسر . آی آر راه اندازی شد امسال فعالیت بیشتری خواهد داشت و همکاری متقابل انجمن مهدیشهری های  مقیم مرکز و سایت سنگسر بیشتر و بیشتر خواهد شد و این سایت تکمیل تر از پیش شده و فعالیت های انجام شده توسط این انجمن توسط این سایت به اطلاع کلیه همشهریان خواهد رسید .

در پایان لازم می دانیم از کلیه عزیزانی که در این مدت با ما همکاری در زمینه های مختلف داشته اند تشکری داشته باشیم و از کلیه همشهریان علاقمند دعوت به عمل آوریم تا برای اعتلای هر چه بیشتر شهرستان مهدیشهر با حرکتی که آغاز کرده ایم با ما همسو شده و یاری رسان ما در این امر خطیر باشند .

با تشکر از توجه شما

 

                                                                             

                                                         مدیریت سایت سنگسر . آی آر

 

نظر راجع به این مطلب
 
 
 
Tags: در, از, به, با, آی, که, سال, است, سایت, این, های, آر, سنگسر, بخش, می

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن