You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

يكشنبه, 06 مهر 1399

معرفی برنده قسمت دوم مسابقه سنگسر . آی آر شناسی و مسابقه هدفمند نمودن سایت سنگسر

ایمیل پرینت PDF

 در سالروز تاسیس و راه اندازی سایت سنگسر . آی آر مسابقه ای تحت عنوان مسابقه سنگسر . آی آر شناسی تدارک دیدیم که قسمت دوم از این سری مسابقات در سایت سنگسر به حساب می آید . پاسخ صحیح این مسابقه به این شرح است :

سوال یک :   ج    ، سوال دو :   الف   ، سوال سه :   د    ، سوال چهار :    ج   ، سوال پنج :   ب    سوال شش : الف   سوال هفت :  ب   ، سوال هشت :   الف    ، سوال نه :   ج    ، سوال ده : الف

در بین شرکت کنندگان این مسابقه تنها یک نفر موفق به پاسخگویی به تمامی سوالات شد و ایشان آقای حمید پاکزادیان از شهرستان نکاء می باشند . ضمن تشکر از سایر عزیزان همشهری که در این مسابقه شرکت نمودند از ایشان به رسم یادبود تقدیر میگردد و هدیه و تقدیر نامه ای به آدرسی که ایشان برای ما ارسال داشته اند ارسال میگردد .

با توجه به اینکه در دومین مسابقه ای که در برنامه سالروز تاسیس سایت سنگسر برگزار گردید بهترین طرح مربوط به یکی از همکاران سایت بود و برای اینکه متهم به دادن جایزه به همکاران و آشنایان نشویم تصمیم به تمدید این مسابقه گرفتیم . لذا کلیه همشهریانی که تمایل به شرکت در این مسابقه را دارند میتوانند با ایمیل سایت سنگسر info [AT]sangesar[dot]ir تماس حاصل کنند . به بهترین طرح هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد و از ایشان در سایت تقدیر به عمل خواهد آمد .

 

 

مسابقه طرح هدفمند کردن سایت سنگسر.آی آر

در اجرای طرح هدفمند سازی ها که جو اون همه رو فرا گرفته ما هم تصمیم گرفتیم به صورت دیجیتالی خودمون یعنی سایتمون رو هدفمند کنیم . حالا سئوال ما از شما همشهریان خوب و دوست داشتنی اینه که به نظر شما چه جوری میشه سایتمون رو هدفمند کنیم ؟ یا بهتره بگیم :

 چه راهکارهایی را برای هدفمند کردن برنامه های سایت سنگسر. آی آر پیشنهاد می کنید ؟

شما ما را در راستای هدفمند کردن برنامه هامون یاری رسانید ماهم در راستای طرح های هدفمندتون به یک نفر به صورت هدفمند جایزه می دیم .  
نظر راجع به این مطلب
Tags: در, از, به, که, سایت, این, سنگسر, می, ای, طرح, ما, مسابقه, سوال, هدفمند, ایشان

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن