You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

جمعه, 07 آذر 1399

بیش از 80 درصد مدارس شهرستان تحت پوشش طرح هجرت 3 قرار گرفته است

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

 

 

 

در مراسم عطر افشانی گلزار شهدای مهدیشهر و برنامه نشست صمیمی اعضای شورای واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی حوزه کربلا با امام جمعه موقت مهدیشهر ، طاهرزاده ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر تعداد کل واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی را 33 واحد در شهرستان عنوان کرد و افزود: از این 33 واحد 17 واحد پویندگان درمقطع راهنمایی و 16 واحد پیشگامان در مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی فعالیت می کنند.
وی با بیان اینکه واحدهای دبیرستان شهید باهنر مهدیشهر و بنت الهدی شهمیرزاد به عنوان 2 واحد نمونه بسیج دانش آموزی در شهرستان می باشند ، اظهار داشت : واحد های مقاومت پسران شهرستان مهدیشهر مقام چهارم کشوری را در سالهای گذشته کسب نموده اند. طاهر زاده از دایر نمودن 2 پایگاه امیدان در مقطع ابتدایی در مهدیشهر خبر داد و گفت: امسال در هفته بسیج دانش آموزی دردو مدرسه ابتدایی زیتبیه و شهید فهمیده پایگاه امیدان را دایر خواهیم کرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر از جمله برنامه های در دست اقدام در هفته بسیج دانش آموزی را شرکت در راهپیمایی روز 13 آبان ، نشست سیاسی در 2 دبیرستان ، مسابقه قرآن و عترت و مسابقه دوی رهروان شهدا عنوان کرد. وی اظهار کرد: امسال بیش از 80 درصد مدارس شهرستان مهدیشهر تحت پوشش طرح سازندگی هجرت 3 قرار گرفته اندو شهرستان مهدیشهر از جمله برترین های استان در اجرای طرح هجرت 3 در سال جاری بوده است.
طاهر زاده همچنین تکلیف دانش آموز بسیجی را دانستن نیازامروز جامعه ما و چگونه برطرف کردن نیاز جامعه معرفی کرد و افزود: شما بسیجیان باید زمینه ای را ایجاد کنید که الگوی دیگران باشید. مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر با اشاره به این نکته که دشمن امروز علم ما را نشانه گرفته است به دانش آموزان توصیه کرد: علم آموزی را در کنار مسائل دینی و اخلاقی اهمیت دهیم. مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر گفت: به برکت خون شهدا است که ما امروز در سایه آسایش و آرامش به امر تحصیل و خدمات آموزشی می پردازیم. طاهر زاده گفت: اگر شهید فهمیده هانبودند قطعاانقلاب ما به این پیروزی عظیمی که امروز دنیا شاهد آن است نمی رسید.
حجت الاسلام علی سقائیان امام جمعه موقت مهدیشهر نیز با تبریک هفته بسیج دانش آموزی گفت : باید افکار ما افکاری بسیجی باشد .
 
 

Tags: در, از, به, با, مهدیشهر, که, شهرستان, را, گفت, ما, بسیج, کرد, دانش, واحد, آموزی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن