You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

جمعه, 02 آبان 1399

بازدید نماینده سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی از طرحهای در دست اجرای شهرداری مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

 

 

در ابتدای این مراسم از نمایشگاه موزه عشایری ایل سنگسر بازدید کرد و اظهار داشت این موزه برای اولین بار در استان بوده و باید فرهنگ و آداب عشایر سنگسر بیش از پیش برای مردم استان تبیین شود.
دکتر کواکبیان خواستار حمایت جدی مسئولان از عشایر در استان در این زمینه شد. در ادامه از پارک بزرگ سنگسر بازدید به عمل آورد. عرب معاون شهردار مهدیشهر در مورد 50واحد سوئیت در محل پارک بیان داشت هر کدام از این واحدها به مساحت 50 متر مربع از سوی شهرداری مهدیشهر ایجاد شده است که معادل با زیربنای دو هزارو500 متر مربع می باشد و برای احداث و توسعه فضای سبز آن 800 میلیون تومان هزینه شده است.
نخستین شهردار مهدیشهر نیز در حاشیه این بازدید با تشریع مشکلات موجود گفت امیدواریم نسبت به انتقال سند مالکیت با همکاری دکتر کواکبیان نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی زمین پارک حل شود. در ادامه بازدید از پارک بزرگ سنگسر از غار دربند مهدیشهر بازدید به عمل آمد و اقدامات لازم شده در این غار برای فراهم کردن زمینه مناسب برای حضور بیشتر مردم و گردشگران مورد تاکید قرار گرفت. سپس دکتر کواکبیان و همراهان با حضور در پارک آبشار شهرداری مهدیشهر در جریان فعالیتهای انجام شده در این پارک آماده سازی این منطقه برای تفرجگاه مردم قرار گرفت. این پارک در فضای 60 هکتار در دست احداث است که تاکنون فاز اول آن 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. نخستین شهردار مهدیشهر گفت برای تامین برق ، احداث گلدان ، فضای سبز و توسعه فضای سبز احداث مخزن ذخیره اب ، راه اندازی سینما روباز ، احداث سفره خانه سنتی و زمین اسکیت در این پارک تاکنون سه میلیارد ریال هزینه شده است. دکتر کواکبیان با ابراز خرسندی از فعالیتهای شهرداری و شورای شهر در این پارک ، خواستار توسعه بیشتر فضای این پارک شد در پایان از جایگاه گاز سی ان جی در ورودی شهر مهدیشهر بازدید به عمل آمد و دکتر کواکبیان قول مساعد جهت پیگیری به منظور این جایگاه شد. 

Tags: در, از, به, با, مهدیشهر, برای, این, سنگسر, احداث, شده, بازدید, دکتر, پارک, کواکبیان, فضای

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن