You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

دوشنبه, 28 مهر 1399

شروع فعالیت ادارات تعاون ، امور آب روستایی ، مرکز بهداشت ، تعزیرات حکومتی ، امور آب ، صنایع و معادن ، شرکت شهرکهای صنعتی، میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

با حضور دکتر رهی استاندار سمنان ، فاضلی فرماندار مهدیشهر و جمعی از مسئولین استان ، شهرستان و شهر مهدیشهر ، فعالیت تعدادی اداره در این شهرستان آغاز شد . با شروع به کار این ادارات شمار اداره های مستقر در شهرستان مهدیشهر به عدد ۵۱ رسید .
بازدید از روند اجرایی مسکن مهر در شهرستان مهدیشهر و نیز مسجد نیمه تمام شهرک طالب آباد از دیگر برنامه های سفر استاندار به مهدیشهر بود. در مهدیشهر ۴۳۰ واحد سنتی ساز و ۱۵۶ واحد صنعتی ساز در قالب مسکن مهر در دست اجراست که دارای ۲۹ درصد پیشرفت فیزیکی است. “عباس رهی” در این بازدید بر ضرورت تسریع در ایجاد زیرساختهای در مسکن مهر تاکید کرد. استاندار سمنان همچنین سالن اجتماعات فرمانداری مهدیشهر را با زیربنای ۳۳۰ مترمربع و هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح کرد.
استاندار سمنان همچنین از دانشکده روان شناسی و تربیت بدنی مهدیشهر دیدن و بر ضرورت مشارکت خیرین در توسعه این دانشکده تاکید کرد . عباس رهی طی بازدید یک ساعته خود از این دانشکده با حضور در محل یکی از پروژه های نیمه تمام این دانشکده ضمن بازدید از روند ساخت و ساز این ساختمان گفت: این دانشکده در بخش آموزش عالی شهرستان مهدیشهر سهمی جدی دارد . وی ضمن تقدیر از مسئولان دانشگاه سمنان افزود: با سعی و تلاش مسئولان دانشگاه سمنان و دانشکده روانشناسی ، این دانشکده از زمان راه اندازی تا کنون پیشرفتهای چشمگیری داشته اما ، نظر به چشم انداز توسعه آن در آینده مسلما از هم اکنون برای توسعه فضاهای آن باید برنامه ریزی جدی کرد. رئیس دانشکده روانشناسی در حاشیه این دیدار خبر از امضای تفاهم نامه ای سه جانبه میان استانداری سمنان ، دانشگاه سمنان و خیرین و شورای شهر مهدیشهر داد و گفت: بنا به پیشنهاد استاندار قرار شد تا هفته آینده این تفاهم نامه به امضا رسیده و هر یک از طرفین این تفاهم نامه یک سوم از هزینه های لازم برای توسعه هر چه بیشتر فضاهای فیزیکی دانشکده روانشناسی را تقبل نمایند .
همچنین کلنگ ساخت ساختمان اداری آبفای شهرستان مهدی شهر با حضور استاندار سمنان و به زمین زده شد . مرتضی عزالدین رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان گفت : بمنظور رفاه حال شهروندان عزیز این ساختمان در زمینی به مساحت ۶۲۰ متر مربع و بازیر بنای ۱۰۷۲ متر مربع و در سه طبقه احداث خواهد شد . وی همچنین گفت : این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیون تومان از محل منابع داخلی شرکت تامین خواهد شد که امید است در طول یکسال شمسی به بهره برداری برسد .

 

 

نظر راجع به این مطلب


Tags: در, از, به, با, مهدیشهر, این, شد, شهرستان, گفت, سمنان, دانشکده, استاندار, بازدید, یک, همچنین

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن