You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

چهارشنبه, 01 بهمن 1399

مراسم تجلیل از فجر آفرینان رسانه در مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

 

 
 
مراسم تجلیل از فجرآفرینان رسانه مهدیشهر با حضور امام جمعه موقت مهدیشهر، بخشدار،جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه در مهدیشهر برگزار شد.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مهدیشهر در این مراسم با تشریح برنامه های ایام الله دهه فجر از مهمترین این برنامه ها را بازسازی شب 22 بهمن در یکی از خیابان های شهر،مسابقه وبلاگ نویسی،نشست سیاسی و خیمه های معرفت،مانور تاکسیرانی و موتور سواری در سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) ،یادواره شهدا و تهیه و توزیع سی دی انقلاب و نمایشگاه عکس عنوان کرد.
حمید رضا پارسا تصریح کرد: برای حماسه حضور در 22 بهمن امسال باید تمام تلاشمان را به کار ببریم..وی افزود: به کمک خیرین سیستم صوتی به مبلغ 20 میلیون تومان خریداری شده که برای اولین بار در راهپیمایی 22 بهمن امسال استفاده می گردد.
امام جمعه موقت مهدیشهر نیز در این مراسم تاکید کرد: به خاطر فتنه گریهای اخیر، 22بهمن امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار است و دشمنان باز هم دارند خط می دهند و می خواهند باز هم در 22 بهمن اغتشاش کنند و اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند آنها کاری نمی توانند بکنند.
حجت الاسلام سقائیان اظهار داشت:ریشه های انقلاب ما بسیجیان و مردم متدین هستند و در 9 دی مردم متدین خود را نشان دادند و اینها هستند که انقلاب را حفظ می کنند.
وی وظیفه اصحاب رسانه را در انعکاس فعالیت افراد متدین در حفظ انقلاب بیشتر و سنگین تر عنوان کردو افزود باید در انعکاس اخبار به نسل های آینده کوشش نمائیم.
در پایان با اهدای هدایایی از اصحاب رسانه در جهت انعکاس اخبار در سطح شهر تقدیر و تشکر به عمل آمد.
      

Tags: در, از, به, مراسم, مهدیشهر, این, های, می, را, مردم, حضور, انقلاب, رسانه, بهمن, متدین

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن