You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

چهارشنبه, 05 آذر 1399

دوره های آموزشی مقدماتی و تکمیلی مهدویت در مهدیشهر برگزار می شود

ایمیل پرینت PDF

 

دبیر اجرایی کانون مطالعاتی فرهنگی مهدویت مهدیشهر گفت:دوره های آموزشی مقدماتی و تکمیلی مهدویت با هدف ترویج و تعمیق معارف مهدوی در مهدیشهر برگزار می گردد.

محمدعلی یوسفیان امروز به خبرنگارما در مهدیشهر گفت:با توجه به تجربه موفق برگزاری یک دوره آموزش مقدماتی مهدویت در سال گذشته،دومین دوره مقدماتی و اولین دوره تکمیلی به صورت پیوسته از 30 مهر ماه و در 24 جلسه برگزار خواهد شد. وی با اشاره به استقبال حدود 200 نفر از دانشجویان و فرهنگیان مهدیشهر در دوره نخست در سال گذشته اظهار امیدواری کرد دردوره های آموزشی امسال حدود 150 نفر در دوره مقدماتی و 300 نفر در دوره تکمیلی شرکت کنند. یوسفیان افزود:این دوره ها با همکاری مرکز تخصصی مهدویت قم و براساس سر فصل های آموزشی این مرکز اجرا می شود. دبیر اجرایی کانون مطالعاتی فرهنگی مهدویت مهدیشهر از کتابهای نگین آفرینش و درسنامه مهدویت جلد1و2 به عنوان کتابهای آموزشی دوره نام برد و تصریح کرد:شرکت کنندگان در دوره ها با 32 موضوع مرتبط با امام زمان آشنا خواهند شد. محمد علی یوسغیان ادامه داد:آسیب شناسی مهدویت،حکومت جهانی حضرت،فوائد امام غائب، کتابشناسی مهدویت و فلسفه در عمل و علل غیبت از جمله موضوعاتی است که در این جلسات به آن پرداخته می شود. وی به اخذ امتحان پایان دوره اشاره و بیان کرد: به کسانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون شوند گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد ضمن آنکه این افراد می توانند در دوره تربیت مربی نیز شرکت نمایند. یوسفیان کانون مطالعاتی فرهنگی مهدویت مهدیشهر را مجری طرح دانست و خاطر نشان کرد: در برگزاری این دوره ها مراکزی چون کمیته حمایت و نظارت کانون های مساجد وزارت کشور، مرکز تخصصی مهدویت قم، آموزش و پرورش مهدیشهر، سپاه و دارالقرآن مهدیشهر مشارکت داشته اند.

 


نظر راجع به این مطلب

 Tags: در, از, به, با, مهدیشهر, این, های, می, کرد, آموزشی, کانون, دوره, مهدویت, مقدماتی, تکمیلی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن