You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

سه شنبه, 06 آبان 1399

یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج سمیه مهدیشهر برگزار شد

ایمیل پرینت PDF
 
 
 
 

این یادواره در چهارمین روز از ایام الله دهه فجر و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج سمیه حوزه کوثر مهدیشهر و واحد خواهران دارالقرآن مهدیشهر با حضور جمع کثیری از خواهران بسیجی و خانواده های معظم شهدا در سالن اجتماعات دارالقرآن مهدیشهر برگزار شد.

رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان در این یادواره با بیان اینکه مجالس شهدا ،مجالس مورد عنایتی است و صاحب چنین مجالسی خود شهدا می باشند گفت:ما باید ارزش ها و کرامت شهیدان را در زندگی روزمره خود به کار گیریم و با تاثی از راه و هدف آنان بیرق شهدا را بلند نگه داریم.

حجت الاسلام محسن فاطمی نیا افزود:شهدا راه خود را با بصیرت و آگاهی انتخاب نمودند و همین باعث شد تا به درجه عظیم شهادت نائل آیند و به اوج برسند.

مشاور استاندار سمنان در امور روحانیت به جایگاه خون شهیدان در حفظ و نگهداری نظام اشاره و تصریح کرد:اگر دشمنان بخواهند دندان برای ما تیز کنند با وجود همین خون شهیدان است که در مقابل آنان می ایستیم و آنان را نابود می کنیم.

مداحی،اجرای کلیپ و قرائت شعر توسط فرزند شهید از دیگر برنامه های این یادواره بود.

 

Tags: در, از, به, با, مهدیشهر, این, خود, می, را, پایگاه, شهدا, یادواره, آنان, شهیدان, دارالقرآن

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن