You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

چهارشنبه, 07 آبان 1399

مصاحبه با آقای فاضل مستخدمین حسینی

ایمیل پرینت PDF

 

 

                                                                                                                              

 

 

آقای فاضل مستخدمین حسینی هنرمند با ذوق سنگسری چهره ای شناخته شده در بین اهالی هنر و مهدیشهری های هنردوست است . ایشان با اجرای دو کنسرت باشکوه خود در سالن فجر مهدیشهر که در اواخر سال 86 اجرا شد و در همین سایت سنگسر نیز به اطلاع شما رسید موفق شدند که بیش از پیش خود را به اهالی هنر معرفی نمایند . سرپرستی گروه هنری رهاب به عهده ایشان است و در حال حاضر در شهر آمل سکونت دارند . گفتگوی تلفنی زیر آخرین وضعیت این گروه هنری و برنامه های آتی ایشان را به شما همشهریان عزیز بازگو میکند که امیدواریم مورد استفاد و توجه قرار گیرد.

سایت سنگسر . آی آر : سلام علیکم ، آقای مستخدمین حسینی

آقای فاضل مستخدمین حسینی : سلام ، بفرمائید

سایت سنگسر . آی آر : از سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر تماس میگیریم 

آقای فاضل مستخدمین حسینی :بله ، بله بفرمائید

سایت سنگسر . آی آر : آقای مستخدمین در خصوص برنامه های گروه هنری رهاب و ان شاءالله اجرای بعدی در سنگسر بفرمایید ...

آقای فاضل مستخدمین حسینی : ما برنامه داریم تا کار بعدی مان در مهدیشهر کاری به مراتب بهتر از کار قبلی بوده و برای همین منظور قصد نداریم با عجله این فرصت را از خود بگیریم و در حال حاضر سخت در حال تمرین برای اجرایی در شمال کشور هستیم  ، گروه رهاب الان مجموعه ای سی نفره تشکیل داده که در حقیقت به یک گروه ارکستر سمفونیک تبدیل گشته است و پیشرفت قابل توجه ای در این خصوص داشته ایم . ضمنا مسئله دیگر اسپانسر است که ان شاءالله با انتخاب آن برای پاییز و یا زمستان برنامه ای در سنگسر اجرا کنیم .

سایت سنگسر . آی آر : ان شاءالله ، لطفا خاطره ای از اجرای موفقتان در مهدیشهر بگویید ؟

آقای فاضل مستخدمین حسینی :با توجه به اینکه اجرا در فصل زمستان بود یادم است سالن سرمای سختی داشت به طوری که دست های بچه ها یخ زده بود ولی با گرمای وجود همشهریان و مسئولینی که همه به ما دلگرمی میدادند ما این سرما را اصلا احساس نمیکردیم . 

سایت سنگسر . آی آر : آیا در اجرای بعدی ترانه ای مربوط به سنگسر خواهید داشت ؟

آقای فاضل مستخدمین حسینی : بله ما هر اجرایی در مهدیشهر داشته باشیم حتما موردی را از نواها و اشعار اصیل سنگسری انتخاب میکنیم . در اجرای قبل ترانه ننه گل آقا خیلی مورد توجه قرار گرفت و در کارهای بعد حتما این موضوع را مد نظر قرار خوایهم داد .

سایت سنگسر . آی آر :گویا گروهی از نوازندگان شما در سنگسر فعالیت دارند در خصوص این عزیزان هم توضیحی بفرمایید .

آقای فاضل مستخدمین حسینی :بله این گروه که شامل آقایان پوراسکندری ، سلطانیان ، مستخدمین حسینی و ... میباشد فعالیت خوبی در زمینه موسیقی داشته و در همین لحظه عازم آمل هستند برای تمرین مشترک و احتمالا در مرداد ماه در مهدیشهر اجرایی داشته باشند که اگر قطعی شد برای اطلاع رسانی به شما اطلاع داده میشود .

سایت سنگسر . آی آر : نظر شما در خصوص سایت سنگسر . آی آر چیست ؟

آقای فاضل مستخدمین حسینی : من از مدت ها قبل سایت شما را بازدید میکنم و از معدود سایت های فعال سنگسر است که در عصر حاضر ضرورت اینجور سایت ها جدا احساس میشود . امیدوارم موفق باشید . 

سایت سنگسر . آی آر : ممنون ، با اجازه شما ما بخش هایی از کنسرت را برای همشهریانمان در سراسر دنیا بر روی مرکز دانلود قرار میدهیم .

آقای فاضل مستخدمین حسینی :ممنون از لطف شما 

سایت سنگسر . آی آر : اگر فرمایشی نیست خداحافظی میکنم با شما

آقای فاضل مستخدمین حسینی : خواهش میکنم ، خداحافظ .

 

 

 

 ----------------------------

 

 

توجه : برای دانلود قسمت هایی از کنسرت گروه رهاب بر روی عکس زیر کلیک کنید ( فایل ویدیویی مخصوص موبایل 3gp)

                          
 
 
نظر راجع به این مطلب
    

 

Tags: در, از, به, با, آی, که, شما, برای, سایت, آر, سنگسر, را, مستخدمین, حسینی, فاضل

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن