You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

يكشنبه, 05 بهمن 1399

نوروز 1390 مبارک !

ایمیل پرینت PDF

 

نورویَ سالی نو خاد سازیگار بو

کم کم به آخرین لحظات سال هشتاد و نه نزدیک میشویم . سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر با آرزوی سالی خوش و سرشار از موفقیت برای تک تک همشهریان مهدیشهری سراسر دنیا دو ترانه زیبا با زبان سنگسری با نام های " سالی نو " و " لالایی "  را که اخیرا با همت صدا و سیمای استان سمنان تهیه و ضبط گردیده را تقدیم حضورتان مینماید  + ترانه ای نه چندان جدید ولی به یاد ماندنی با حال و هوای بهار با نام  " باز بهار آمد "  . امید است که مورد توجه شما قرار گیرد.

ترانه " سالی نو " با صدای پوراسکندریان و آهنگسازی استاد درخشانی

ترانه " لالایی " با صدای پوراسکندریان و آهنگسازی استاد درخشانی

ترانه زیبای" باز بهار آمد " با صدای پوراسکندریان و آهنگسازی یمین غفاری

 

مسابقه نوروزی سایت سنگسر

سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر به مناسبت آغاز سال هزار و سیصد و نود به 9 نفر از همشهریانی که زودتر از سایرین نام روزشمار (سی روز ) گاهنمای سنگسری را به آدرس ایمیل سایت سنگسر ( این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید )  ارسال نمایند اکانت ایمیل سایت سنگسر را اهدا مینماید . گفتنی است که این آدرس میتواند با نام شخص و یا فامیل ایشان با پسوند سایت سنگسر باشد . به عنوان مثال :    این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید  

 

نظر راجع به این مطلب

Tags: از, به, با, که, نو, ترانه, سایت, سنگسر, سالی, را, نام, پوراسکندریان, بهار, صدای, آهنگسازی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن