You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

چهارشنبه, 01 بهمن 1399

اعلام نتیجه نظر سنجی مربوط به ظاهر سایت و معرفی نظر سنجی جدید

ایمیل پرینت PDF

نتایج نظر سنجی سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر به شرح زیر است :

عنوان نظر سنجی :  نظر شما در خصوص طراحی ظاهری سایت سنگسر چیست ؟

ضعیف است تغییرش دهید  48.2%

بهتر است تغییراتی در آن لحاظ کنید  %41.1

خوب است و نیازی به تغییر ندارد      10.7%

که با توجه به اینکه همواره به نظرات شما عزیزان همشهری ترتیب اثر داده ایم ان شاء الله طراحی ظاهری سایت را زیباتر خواهیم نمود . با اتمام این نظر سنجی که نتیجه مهمی را برای ما در بر داشت از شما دعوت میکنیم به نظر سنجی جدید سایت در خصوص کتاب سالانه شماره دو جلب میکنیم:

همانطوری که مطلع هستید هدف ما در کتاب سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر 2 فراتر از سال اول می باشد و حتی شعار 2 بزرگ تر از یک را در تمامی پوسترهای تبلیغاتی و بیلبوردهایی که در شهر نصب شد ذکر کردیم . به نظر شما سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر 2 از سالانه شماره اول پربارتر خواهد بود یا خیر . لازم به ذکر است منظور از پربارتر شدن ، کیفیت مطالب و نوع مطالبی که در بخش فرهنگی آن ارائه شده است و نیز اطلاعات اصناف مهدیشهری در بخش اقتصادی و همچنین کیفیت چاپ و صحافی و در آخر توزیع و پخش کتاب است . با توجه به اینکه امسال کتاب در عید نوروز در بین مهدیشهری ها به رایگان توزیع میگردد به این نظر سنجی رای بدهید و نظر خود را اعلام کنید .

 

نظر راجع به این مطلب

Tags: در, از, به, با, که, شما, است, سایت, سالانه, اقتصادی, فرهنگی, نظر, را, سنجی, کتاب

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن