You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

سه شنبه, 01 مهر 1399

دو واحد مقاومت امیدان در مهدیشهر افتتاح شد

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

 


 

در چهارمین روز از هفته بسیج دانش آموزی واحدهای مقاومت بسیج امیدان مدرسه ابتدایی دخترانه زینبیه و پسرانه شهید فهمیده مهدیشهربا حضور سرهنگ ناصر بینش فرمانده سپاه ناحیه مهدیشهرو طاهر زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر و بعضی از مسئولین سپاه افتتاح شد.

فرمانده سپاه ناحیه مهدیشهردر مدرسه دخترانه زینبیه گفت: بسیج یک تفکر و یک حرکت است و باید تفکر بسیجی را زنده نگه داریم تا دشمن هیچگاه به فکر تعرض به مملکت ما نباشد.

سرهنگ پاسدار ناصر بینش افزود:: شهید فهمیده کاری را انجام داد که شاید از دست هر کسی برنمی آمد و جان خود را فدا کرد و در تاریخ ماندگار شد.

وی با بیان اینکه با ثبت نام دانش آموزان در بسیج باید خیلی از مسائل  رعایت شود و کار شهید فهمیده ادامه یابد خاطر نشان کرد: دانش آموزان بسیجی باید با تاثی از شهید فهمیده و دانش آموزان شهید دیگر هدف آنان را دنبال کنند.

فرمانده واحد مقاومت امیدان زینبیه نیز با اشاره به فرمایشات حضرت امام خمینی که فرمود" رهبر ما آن طفل 13 ساله ای است که نارنجک به کمر خود بست و زیر تانک رفت" عنوان داشت: این سخن رهبر کبیر انقلاب عظمت و جایگاه بسیج را در بین ما مشخص می کند.

صداقت از دانش آموزان خواست که حرفهایشان فقط شعار نباشد و به آن عمل کنند و شهید فهمیده و امام خمینی را الگوی خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه بسیج فقط مختص به جبهه و جنگ نیست و در همه جا و همه عرصه ها نقش دارد افزود: وظیفه شما دانش آموزان بسیجی درس خواندن و علم اندوزی است تا با این کار بتوانید مشتی بر دهان دشمن بکوبید.

شایان ذکر است 56 نفر از دانش آموزان دختر مدرسه ابتدایی زینبیه در واحد مقاومت امیدان مدرسه زینبیه ثبت نام کردند.

 

Tags: در, از, به, با, که, را, بسیج, مقاومت, شهید, آموزان, دانش, مدرسه, فهمیده, زینبیه, امیدان

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن