You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

جمعه, 02 آبان 1399

گردان الزهرای مهدیشهر در تمرینات تاکتیکی فدائیان رهبر شرکت می کنند

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

 

فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران مهدیشهر گفت:گردان الزهرای مهدیشهر در تمرینات تاکتیکی فدائیان رهبر شرکت می کنند.

 

 

فاطمه بلوری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما در مهدیشهر گفت:هدف از برگزاری تمرینات تاکتیکی حفظ و انسجام آمادگی بسیجیان جهت انجام ماموریت های محوله در زمان حوادث می باشد.

 

 

وی افزود:در این برنامه تمرینات عملی امداد و نجات و مقابله با نا آرامی در 14و15 آبان در محل پادگان شهید کلاهدوز شهمیرزاد و با حضوریک گردان الزهرای شهرستان مهدیشهر اجرا می شود.

 

 

فرمانده حوزه مقاومت کوثر تصریح کرد:در این برنامه آموزشهایی چون حفاظت از مراکز حساس و مهم،آموزش تئوری پشتیبانی و خدمات رزمی،عملیات در شرایط نامتعارف،عملیات امداد و نجات و مقابله با نا آرامی ها توسط 6 مربی کار آزموده آموزش داده خواهد شد.

 

 

فاطمه بلوری از بسیجیان گردان الزهرا خواست تا همانند دفعات قبل فعالانه در این تمرینات تاکتیکی نیز شرکت نمایند تا آمادگی کافی را در مواقع ضروری داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

Tags: در, از, با, مهدیشهر, این, می, شرکت, آمادگی, تمرینات, گردان, تاکتیکی, الزهرای, بسیجیان, امداد, بلوری

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن