You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

يكشنبه, 06 مهر 1399

سرقت ناجوانمردانه در یکی از ادارات شهرستان مهدی شهر

ایمیل پرینت PDF

 توضیج: این مطلب جنبه طنز دارد ( با تشکر از نویسنده این مطلب) ، سایر همشهریانی که مطلبی برای وبلاگ سایت سنگسر . آی آر دارند میتوانند به آدرس ایمیل سایت سنگسر ارسال کنند .

 

داغ ترین خبرها از مهدی شهر حاکی از ان است که روز گذشته شخصی با مراجعه به یکی از ادارات مهم در مهدی شهر با رئیس اداره به گپ و گفت پرداخت و به محض اینکه رئیس مذکور با تلفن مشغول صحبت شدند از فرصت استفاده نموده و با یک تکنیک فنی پوستری از تصویر یک شخص مهم که در زیر شیشه میز رئیس قرار داشت را درآورده و از آن خود نمود و پس از آن الفرار .

فرد خاطی در طی گفتگویی با خبرنگار انگیزه این کار خود را علاقه شدید به عکس مورد نظر بیان کرد و افزود : من قبلا هم چند بار به رئیس متذکر شدم که پوستر مذکور را به من هدیه بدهد اما متاسفانه رئیس عزیز از دادن این پوستر به شدت امتناع کرده و باعث شدند برای به چنگ اوردن این پوستر دست به چنین سرقت ناجوانمردانه ای بزنم .

لازم به ذکر است مشابه همین سرقت که چند ماه پیش نیز توسط همین سارق در یکی دیگر از ادارات مهدی شهر رخ داده بود با هوشیاری رئیس اداره که متوجه این سرقت شده بودند ناکام ماند .

شاهدان عینی علت ناکامی این سرقت را بیان جمله معجزه انگیز رئیس اداره که ((من راضی نیستم که این عکس رو ببری )) عنوان کردند که سارق خوش قلب با شنیدن این جمله درد اور دلش به حال رئیس سوخت و با توجه به اینکه حلال و حروم سرش می شد پوستر مورد نظر را به رئیس برگرداند .

گفتنی است فرد خاطی در حال طرح نقشه ای جدید برای بدست آوردن پوستری دیگر که خوشش آمده و به او نداده اند در یکی از همین ادارات می باشد .

پلیس محلی به روسای این ادارات هشدار داد از پوسترهایی که تصویر شخص مورد علاقه سارق را دارد مواظبت نمایند .

 

در خصوص این امر نتایج زیر استنباط می شود :

نتیجه اخلاقی سوسیالیسم : برای جلوگیری از سارق شدن دوستان و آشنایان هرگاه دیدید که کسی از چیزی خوشش امد فورا آن را به فرد مذکور بدهید تا خدای نکرده در آینده سارق نشه.

نتیجه اخلاقی سمبولیسم : اصلا باید فرد خاطی را اعدام کنید تا درس عبرتی بشه تا دیگه کسی جرات نکنه به شخص اعلا حضرت که مورد علاقه سارق بوده علاقه پیدا کنه و سرقت پوسترهای ایشان هم رخ نده .

نتیجه اخلاقی ماتریالیسم : از هر چی که خوششون اومد بردارین برای خودتون کنین کی به کیه بابا !!! ...

نتیجه اخلاقی فاشیسم : اصلا فرد خاطی غلط کرده که جرات کرده به رئیسش دستبرد بزنه باید اونو به اشد مجازات محکوم کنید .

نتیجه اخلاقی سور رآلیسم : بنده خدا حق داشته ، بیچاره بهش علاقه داشته دیگه ، خوب چکار کنه ؟! ... عاشقیه و هزار تا درد سر .

Tags: در, از, به, با, که, برای, این, را, رئیس, سارق, سرقت, نتیجه, علاقه, فرد, اخلاقی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن