You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

يكشنبه, 06 مهر 1399

سوتی های شما را خریداریم به قیمت یه لبخند

ایمیل پرینت PDF

 

همشهریان گرامی سوتی های سنگسری خود را به ما بسپارید ..

شاید برایتان پیش آمده باشد که دارید با زبان فارسی با کسی صحبت می کنید اما یک دفعه وسط صحبت هایتان سوتی میدهید و یک یا دو کلمه سنگسری می پرانید .

بنابراین در پی تحقق بخشیدن ضرب المثل (خنده بر هر درد بی درمان دواست ) شما دوستان عزیز سوتی های سنگسری خود را در سایت سنگسر . آی آر به اشتراک بگذارید تا شاید لحظه ای خنده آن هم از نوع سنگسری اش بر لبان مبارک همشهریان جاری شود .

برای شروع کار بنگاه خنده سوتی ها چند نمونه از سوتی های سنگسری را به اشتراک می گذاریم باشد که شما هم سوتی های خود را به ما بسپارید .

هر چند که شاید این نمونه ها زیاد خنده دار نباشد اما برای شروع کار بد نیست .


آقا ما ایزی از این مسیر رفتیم

در یکی از خیابانهای منتهی به حرم امام رضا (ع) جلوی یک تاکسی را گرفتیم تا به حرم مشرف شویم مسیر را به راننده گفتیم اما راننده گفت مسیر مستقیم به سمت حرم بسته است و باید از مسیر دیگری شما را برسانم در همین حال خواهرم به تندی گفت : نه آقا بسته نیست ما همین(( ایزی )) از این مسیر رفتیم .

 

آنگل ایی شده

سنگسری بود و توی تهران دانشجو و در کلینیک دندانپزشکی یکی از بیمارستان ها کار آموزی می رفت . در حین کلاس استاد از دانشجو خواست که یکی از ابزارهای کار دندانپزشکی که اسمش آنگل بود را برایش بیاورد دانشجو هر چه گشت وسیله مورد نظر را پیدا نکرد برگشت کنار استاد و بقیه دوستانش و گفت : استاد آنگل (( ایی )) شده . ... نگاه های پرسش گر دوستان و استاد بود که (( ایی)) یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟


رضایی یه منزل

اصولا وقتی که با منزل کسی تماس میگیریم وقتی بخواهیم فارسی صحبت بکنیم می گوییم  : منزل به فرض رضایی  اما وقتی به زبان سنگسری بخواهیم صحبت کنیم جای دو واژه منزل و رضایی  عوض می شود و می گوییم ( رضایی که یه ) . اما مادر بزرگ که نمی توانست زبان فارسی را به خوبی صحبت بکند و به منزل یک غیر سنگسری زنگ زده بود قاطی و پاطی با سنگسری و فارسی اینجوری گفت : (( رضایی یه منزل))

 


نظر راجع به این مطلب

Tags: در, از, به, که, شما, های, سنگسری, می, را, اما, مسیر, سوتی, رضایی, صحبت, منزل

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن