You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

يكشنبه, 06 مهر 1399

کاش قدم رنجه می نمود

ایمیل پرینت PDF
بار دیگر رئیس جمهور محبوب کشورمان استان ما را مزین به قدوم خود نموده و افتخار میزبانی دیگری را نصیب مردم این استان نمودند. مردم همیشه در صحنه مهدی شهر نیز همانند مردم شهرستان سمنان در استقبال بی نظیر و باشکوه دکتر محمود احمدی نژاد حضوری پررنگ را از خود به نمایش گذاشتند . مردم غیور مهدی شهر همچون دفعات قبل به استقبال آمده بودند تا ثابت کنند که مهدی شهری ها در همه جا و همه صحنه ها ولو به دور از شهر خود نیز حضوری انکار ناپذیر دارند . مهدی شهری ها آمده بودند تا در نمایش اقتداری که در سمنان رقم خورد سهمی ایفا کنند و باز هم حرفی برای گفتن داشته باشند . آری مردم مهدی شهر هم آمده بودند . همین مردمی که همیشه در استان اول هستند ، همین مردمی که در میزان مشارکت در انتخابات  مهم گذشته حرف اول را در استان زدند .دلیرمردان  اینجا حرف اول را می زنند و خواهند زد حتی اگر در حقشان هم جفا شود باز هم به صحنه می ایند . اگر مصوبات قبلی هیئت دولت برای شهرستان مهدی شهر هنوز اجرایی نشده ملالی نیست ، اگر از ارتقاء درمانگاه حضرت فاطمه زهرا (س) به پلی کلینیک تخصصی هنوز خبری نیست ، اگر احداث بیمارستان 64 تختخوابی که نیاز ضروری مردم این شهرستان است به تاخیر افتاده ، اگر هنوز هم کار تاسیس دانشکده یا پژوهشکده مهدویت در مهدی شهر هیچ مشخص نیست ، اگر اعتبار مورد نیاز برای تکمیل گلزار شهدای مهدی شهر اختصاص نیافته ، اگر از احداث خانه معلم و احداث ورزشگاه مهدی شهر هیچ خبری نیست ، اگر و اگر و اگر .... هیچ ملالی نیست این مردم باز هم همچنان حضور گرم و پرشور خود را در صحنه ها نشان می دهند و به هیچ قیمتی پا پس نمی نهند و  همواره انقلابی هستند و انقلابی خواهند ماند . 
اما ای کاش این حضور زیبای مردم مهدی شهر در خود شهرستان مهدی شهر هم به نمایش در می آمد . ای کاش آقای دکتر قدم رنجه می نمود و با حضور خود در سرزمین عشایر مردان سخت کوش خاک ما را مزین به قدومش می نمود . اگر احمدی نژاد سرافراز افتخار میزبانی می داد قطعا این مردم دلیر چنان حضور و استقبال مثال زدنی و پرشکوهی را از خود به جای می گذاشتند تا مثل همیشه در استان حرف اول را بزنند . کاش در شهرمان قدم می نهاد تا در دور اول سفرها که دیگر شهرستان های استان سمنان از موهبت حضور رئیس جمهور بهره مند شدند و شهرستان مهدی شهر از این موهبت بی نصیب مانده بودحداقل در دور سوم سفر رئیس جمهور از موهبتش بهره مند می شد .  
اما باز هم ملالی نیست . مردم قدر شناس مهدی شهر همین شهرستان شدن خود را مرهون لطف رئیس جمهور عزیز می دانند و سپاسگزار هم هستند . فقط امید است که در این دور از سفر هیئت دولت به استان و با عنایات رئیس جمهور عدالت محور دستاوردهای بسیار خوبی نصیب شهرستان نوپای مهدی شهر شود و هر چه سریعتر به توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر این شهرستان بیانجامد .
Tags: در, از, به, که, این, خود, شهرستان, می, مهدی, را, مردم, استان, شهر, هم, اگر

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن