You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

دوشنبه, 28 مهر 1399

تیم فوتبال پرسپولیس تهران وارد سنگسر شد

ایمیل پرینت PDF

 

 

تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای برگزاری دیدار خود با تیم صنایع طلایی سمنان ظهر دیروز راهی سمنان شد اما کاروان این تیم در مهدیشهر (سنگسر) اقامت گزید.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در نخستین دیدارش در رقابت های فصل جاری جام حذفی باشگاه های کشور عصر امروز برابر صنایع طلایی سمنان به میدان می رود.

برای حضور در این دیدار که از مرحله یک شانزدهم نهایی این رقابت ها برگزار خواهد شد، اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین دیروز از شهرک اکباتان با یک دستگاه اتوبوس راهی شهر سمنان شدند اما در هتل سنگسر واقع در مهدیشهر(سنگسر سابق) که در 15 کیلومتری سمنان قرار دارد، مستقر شدند.

پس از حضور پرسپولیس در این شهر، مربیان تیم فوتبال صنایع طلایی سمنان به استقبال کاروان این تیم رفتند و برای دقایقی با کادر فنی و بازیکنان آن به گفتگو پرداختند.

از سوی دیگر مسئولان شورای شهر سمنان اعلام کردند پس از آنکه ظرفیت ورزشگاه تختی شهر سمنان که گنجایش 3 هزار تماشاگر را دارد، پر شود، با بستن مسیرهای ورودی به ورزشگاه، اجازه حضور تماشاگران در این محل را نخواهند داد. این اعلامیه از طریق شبکه های استانی هم برای علاقمندان به فوتبال پخش شد.

دیدار تیم های فوتبال صنایع طلایی سمنان و پرسپولیس تهران ساعت 13 امروز در ورزشگاه تختی این شهر و با قضاوت محمدحسین اسدی برگزار می شود.

 

 

Tags: در, از, به, با, برای, این, های, سمنان, شهر, تهران, تیم, صنایع, فوتبال, پرسپولیس, طلایی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن