You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

سه شنبه, 06 آبان 1399

گزارشی از تفرج گاه پارک آبشار

ایمیل پرینت PDF

 

با توجه به اینکه بخش اعظم جمعیت مهدیشهر ( سنگسر ) را جوانان تشکیل میدهند ، توجه به این قشر از مسائل مهمی است که نباید از آن غافل شد . چندی قبل گزارشی در خصوص آبشار زیبای سنگسر تهیه و کلیپ ویدویی از آن در بخش دانلود قرار دادیم که مورد توجه قرار گرفت . این مسئله ( استقبال همشهریان از ایجاد امکانات تفریحی )  در دیدار با شهردار محترم مهدیشهر به استحضار ایشان رسید وشهردار محترم جناب آقای نخستین نیز قول تداوم اینچنین برنامه هایی را دادند که  با توجه به تصاویر دریافتی گویی این وعده ها در حال تحقق است . ضمن تشکر از مسئولین محترم شهرستان توجه شما را به گزارش زیر جلب مینماییم   :              

تفرج گاه پارک آبشار با وسعت 60 هکتار که در ابتدای ورودی شهر و در مجاورت آبشار زیبای سنگسر قرار گرفته شامل  دریاچه مصنوعی که در حال ساخت است و در آن قایق هایی به آب انداخته خواهد شد ، گوت عشایری و معرفی  محصولات عشایر ، کاسکه سواری و گردش در محوطه ،پیست اسکیت ، قهوه خانه سنتی میباشد . یکی از جالبترین امکانات  این تفرج گاه سینمای روباز آن است که فیلم های پرطرفدار را در ساعاتی که از پیش اعلام مینمایند پخش میکند . گفتنی است که فیلم اخراجی های 2 در چند روز گذشته از همین محل برای همشهریان عزیز پخش شده است . امید است این فعالیت ها برای پر نمودن اوقات فراقت جوانان مهدیشهری ( سنگسری ) مسمر ثمر واقع شود.             

 
 
نظر راجع به این مطلب
    

 

 
Tags: در, از, به, با, ها, که, است, این, آن, سنگسر, را, قرار, محترم, توجه, آبشار

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن