You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

شنبه, 03 آبان 1399

آغاز به کار عملیات مبارزه با کرم گلوگاه باغات انار درجزین

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

 

در مراسمی با حضور معاون فرماندار مهدیشهر،فرمانده سپاه و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مهدیشهر و خواهران بسیجی درجزین عملیات مبارزه با کرم گلوگاه باغات انار درجزین شهرستان مهدیشهر با همکاری بسیج سازندگی سپاه ناحیه مهدیشهر و جهاد کشاورزی شهرستان مهدیشهر آغاز شد.
در این برنامه طاهریان معاون فرماندار مهدیشهر ضمن عرض تبریک هفته بسیج،ایجاد تعامل ارگانها از جمله جهاد کشاورزی و بسیج را مورد تحسین قرار داده و خواستار تداوم این همکاری شد.
ابن علی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهدیشهر نیز با ارائه گزارشی از وضعیت باغات شهرستان و حجم فعالیت طرح بسیج سازندگی در بخش باغات اظهار امیدواری کردبا ادامه این طرح بتوان در کنترل بسیاری از بیماریها و آفات باغات و نیز توسعه بخش کشاورزی گام موثر برداشت.
در ادامه سرهنگ ناصر بینش فرمانده سپاه ناحیه مهدیشهر در خصوص اهمیت و جایگاه بسیج در امر تولید در بخش کشاورزی مطالبی را بیان نمود.
شایان ذکر است سطح کشت انار درجزین 160 هکتار می باشد و سهمیه طرح بسیج سازندگی جهت مبارزه باکرم گلوگاه درجزین 1200 نفر در نظر گرفته شده است.

 

Tags: در, از, با, مهدیشهر, این, بخش, جهاد, شهرستان, طرح, بسیج, درجزین, کشاورزی, سپاه, باغات, سازندگی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن