You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

سه شنبه, 29 مهر 1399

افتتاح بیمارستان 64 تختخوابی مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

 

 

 

فرماندار شهرستان مهدیشهر، ساخت و بهره‏برداری از بیمارستان 64 تختخوابی مهدیشهر را از برکات سفرهای استانی دولت بیان کرد. فرماندار شهرستان مهدیشهر در دیدار مسئولان ادارات شهرستان مهدیشهر با امام جمعه این شهر گفت: مردم بارقه ‏های نشاط و شادابی و برکت در سفرهای هیئت دولت را مشاهده می‏کنند.
عیسی فاضلی اضافه کرد: از برکات این دولت، بیمارستان 64 تختخوابی مهدیشهر، افتتاح جایگاه سوخت CNG گل نرگس درجزین، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهمیرزاد و فرهنگ‏سرای شهمیرزاد در این شهرستان است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر نیز گفت: میانه ‏روی در حق و تعمیم عدالت باید مهم‏ترین ویژگی دولتمردان باشد.
حجت‏ الاسلام غلام‏ر‏ضا زاهدی افزود: دولت‏مردان باید گزارش خدمات خود به مردم را ارائه بدهند و مردم مسلمان ایران نیز از زحمات دولتمردان قدردانی کنند.
امام جمعه مهدیشهر نیز در این جلسه گفت: مرور تفکر شهدای دولت باعث می‏شود که عشق به مردم و خدمت به آنها در مسئولان بیشتر شود.
حجت ‏الاسلام محمد بارانی همچنین با تاکید بر داشتن تقوا اظهار داشت: درک ایمان و دین، درد دین و عشق به خدمت، تقوا و نورانیت ایجاد می‏کند.

Tags: در, از, به, با, نیز, مهدیشهر, این, شهرستان, را, مردم, دولت, بیمارستان, تختخوابی, گفت, تقوا

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن