You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

چهارشنبه, 30 مهر 1399

با حضور استاندار سمنان فعاليت رسمي چند اداره در شهرستان مهديشهر آغاز شد .

ایمیل پرینت PDF

 

 
 
 
 

ادارات تعاون ، امور آب روستايي ، مرکز بهداشت ، تعزيرات حکومتي ، امور آب ، صنايع و معادن ، شرکت شهرکهاي صنعتي، ميراث فرهنگي ، گردشگري و صنايع دستي فعاليت رسمي خود را در مهديشهر آغاز کردند .

با حضور دکتر رهی استاندار سمنان ، فاضلی فرماندار مهدیشهر ، احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد و جمعی از مسئولین استان ، شهرستان و شهر مهدیشهر ، فعالیت تعدادی اداره در این شهرستان آغاز شد . با شروع به کار اين ادارات شمار اداره هاي مستقر در شهرستان مهديشهر به عدد 51 رسيد .

بازديد از روند اجرايي مسکن مهر در شهرستان مهديشهر و نيز مسجد نيمه تمام شهرک طالب آباد از ديگر برنامه هاي سفر استاندار به مهديشهر بود. در مهديشهر 430 واحد سنتي ساز و 156 واحد صنعتي ساز در قالب مسکن مهر در دست اجراست که داراي 29 درصد پيشرفت فيزيکي است. "عباس رهي" در اين بازديد بر ضرورت تسريع در ايجاد زيرساختهاي در مسکن مهر تاکيد کرد. استاندار سمنان همچنين سالن اجتماعات فرمانداري مهديشهر را با زيربناي 330 مترمربع و هزينه يک ميليارد و 500 ميليون ريال افتتاح کرد.

استاندار سمنان همچنين از دانشکده روان شناسي و تربيت بدني مهديشهر ديدن و بر ضرورت مشارکت خيرين در توسعه اين دانشکده تاکيد کرد . عباس رهي طي بازديد يک ساعته خود از اين دانشکده با حضور در محل يکي از پروژه هاي نيمه تمام اين دانشکده ضمن بازديد از روند ساخت و ساز اين ساختمان گفت: اين دانشکده در بخش آموزش عالي شهرستان مهديشهر سهمي جدي دارد . وي ضمن تقدير از مسئولان دانشگاه سمنان افزود: با سعي و تلاش مسئولان دانشگاه سمنان و دانشکده روانشناسي ،  اين دانشکده از زمان راه اندازي تا کنون پيشرفتهاي چشمگيري داشته اما ، نظر به چشم انداز توسعه آن در آينده مسلما  از هم اکنون براي توسعه فضاهاي آن بايد برنامه ريزي جدي کرد. رئيس دانشکده روانشناسي در حاشيه اين ديدار خبر از امضاي تفاهم نامه اي سه جانبه ميان استانداري سمنان ، دانشگاه سمنان و خيرين و شوراي شهر مهديشهر داد و گفت: بنا به پيشنهاد استاندار قرار شد تا هفته آينده اين تفاهم نامه به امضا رسيده و هر يک از طرفين اين تفاهم نامه يک سوم از هزينه هاي لازم براي توسعه هر چه بيشتر فضاهاي فيزيکي دانشکده روانشناسي را تقبل نمايند .

همچنین کلنگ ساخت ساختمان اداری آبفای شهرستان مهدی شهر با حضور استاندار سمنان و  به زمین زده شد . مرتضی عزالدین رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان گفت : بمنظور رفاه حال شهروندان عزیز این ساختمان در زمینی به مساحت 620 متر مربع و بازیر بنای 1072 متر مربع و در سه طبقه احداث خواهد شد . وی همچنین گفت : این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیون تومان از محل منابع داخلی شرکت تامین خواهد شد که امید است در طول یکسال شمسی به بهره برداری برسد .

 به نقل از : مهدیشهر نیوز

 

Tags: در, از, به, با, شد, شهرستان, گفت, سمنان, اين, مهديشهر, دانشکده, استاندار, هاي, توسعه, بازديد

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن