You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

شنبه, 03 آبان 1399

بررسی مشکلات شهرک گلهای مهدیشهر

ایمیل پرینت PDF

 

 

در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر و شهردار مهدیشهر از شهرک گلهای مهدیشهر با اهالی شهرک مذکور مشکلات و کاستیهای شهرک را مورد بررسی قرار گرفت.
در ابتدای بازدید آقای رضائیان به نمایندگی از سوی اهالی شهرک گلها مشکلات شهرک را به شرح ذیل بیان کرد
-عدم سرویس دهی مناسب تاکسیرانی و دریافت کرایه اضافی – نبود فضای سبز در بوستان شقایق و پارک سبز – نبود سطل زباله برای جمع آوری زباله خشک در معابر شهرک – احداث پل در تقاطع خیابان شقایق به شهرک انقلاب برای عبور و مرور تاکسی شهری جهت سرویس دهی شهرک – تغییر کاربری فضای آموزشی و بهداشتی شهرک به تجاری از سوی شهرداری وقت – تکمیل بلوار توحید و تامین روشنائی آن – عدم رعایت شهرسازی در شهرک و پیاده روسازی کمتر از نیم متر – عدم جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح خیابانهای شهرک و سد معبر پیمانکاران که باعث کندی رفت و امد و مزاحمت اهالی شذه است. – اصلاح ورودی بلوار توحید به خیابان یاس شهرک گلها که باعث تصادفات زیادی شده است.
-در ادامه آقای نخستین شهردار محترم مهدیشهر به اتفاق اعضای محترم شورای شهر قول همکاری و رفع مشکل تدریجی اهالی را دادند و شهردار مهدیشهر اظهار داشت فضای سبز بوستان شقایق و
-پارک سبز را پاییز امسال اجرا میشود در مورد تجهیز وسایل بازی پارک دستورات لازم صادر شده که قسمتی از وسایل ان در اختیار اهالی میباشد و در اینده نزدیک کاملاً تجهیز خواهد شد در مورد احداث پل جهت سرویس دهی تاکسیرانی با معاونین و کارشناسان طرح را بررسی و پس از صلاحدید اجرا خواهم کرد و بقیه مشکلات را به مرور حل خواهیم نمود. در پایان اهالی محترم شهرک گلها از شهردار محترم و شورای اسلامی شهر مهدیشهر بخاطر آسفالت نمودن معابر شهرک تقدیر و تشکر نمودند

Tags: در, از, به, مهدیشهر, را, محترم, مشکلات, فضای, شهرک, اهالی, شهردار, سبز, شقایق, دهی

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن