You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

پنجشنبه, 11 آذر 1400

پروژه های طرح نهضت آسفالت در مهدیشهر با پیشرفت فیزیکی حدود50% در حال انجام می باشد.

ایمیل پرینت PDF

 

 

طی بازدید که اعضاء شورای اسلامی به اتفاق شهردار مهدیشهر از طرح نهضت آسفالت در شهر مهدیشهر به عمل آوردند پروژه های طرح مذکور در مهدیشهر با پیشرفت فیزیکی حدود 50% در دست اقدام می باشد
در ابتدا از طرح نهضت آسفالت واقع در پارک بزرگ سنگسر که به طول حدود دو کیلومتر و با متراژ 13 هزار متر مربع که با هزینه ای بالغ بر  نه میلیارد ریال  به پایان رسیده است بازدید نمودند.
در ادامه از طرح نهضت آسفالت واقع در شهرک انقلاب فاز 1 در حاشیه رودخانه از میدان گلستان تا کوی دانشگاه و کوچه های منتهی به خیابانهای تورنه که جدول گذاری ،زیرسازی ، پخش قیر و آسفالت در منطقه مذکور به طول حدود 750 متر وبامتراژ پنج هزار متر مربع که با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال در برداشته بازدید نمودند. سپس از طرح خیابان در دشت ، زیارت ضلع شمالی خیابان مزار که جدول گذاری و زیرسازی این پروژه تمام شده و کار آسفالت این پروژه به سرعت در دست اقدام میباشد بازدید نمودند.
لازم به ذکر است دو اکیپ جهت لکه گیری آسفالت جهت تعمیر و مرمت تعدادی از خیابانها در حال فعالیت میباشند.

 

Tags: در, از, به, با, مهدیشهر, که, های, طرح, پروژه, بازدید, متر, نمودند, حدود, آسفالت, نهضت

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن