You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

جمعه, 10 آذر 1402

سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر 2

ایمیل پرینت PDF

پس از انتشار و توزیع شماره اول کتاب سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر و استقبال همشهریان سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر افتخار دارد در هشت ، هشت ، هشتاد و هشت به اطلاع کلیه همشهریان عزیز در سراسر گیتی رساند که شماره دوم این کتاب نیز در اوایل  سال هشتاد و نه چاپ و توزیع خواهد شد . شماره اول سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر در بین کلیه مهدیشهری ها توزیع گردید و سایت سنگسر . آی آر با توزیع ده هزار جلد از این کتاب در سراسر دنیا از ده دور افتاده ای در اطراف چاشم تا کشورهای اروپایی و آمریکایی رکوردی بی نظیر از توزیع یک محصول فرهنگی در بین ایلی به قدمت تاریخ ثبت نمود . 

سایت سنگسر . آی آر امسال نیز مانند سال قبل در دو حوزه فرهنگی و اقتصادی اقدام به جمع آوری مطالب و اطلاعات خواهد نمود و دست کلیه همشهریان را در جهت تکمیل مطالب بخش فرهنگی به گرمی می فشارد . کلیه همشهریانی که مطالب و تحقیقاتی در زمینه فرهنگ مهدی شهر و همچنین سنت های ایل سنگسری در اختیار دارند که تا کنون منتشر ننموده اند میتوانند از این فرصت استفاده نموده و با در اختیار گذاشتن این مطالب به سایت سنگسر اقدام به انتشار آن در بین کلیه مهدیشهری ها نمایند . همکاران ما در سایت سنگسر . آی آر نیازمند یاری شما همشهریان و استفاده از نقطه نظراتتان در بخش فرهنگی جهت تهیه مطالب فرهنگی هستیم و از کلیه اساتید و دانش پژوهان دعوت به عمل می آوریم در جمع آوری مطالب این کتاب با ما همکاری به عمل نمایند .

یکی از مهمترین ویژگی های این کتاب توزیع رایگان آن در بین کلیه همشهری ها بود به صورتی که حتی هزینه پست این کتاب را نیز سایت سنگسر . آی آر پرداخت نمود تا کتاب به صورت هدیه ای ماندگار به دست کلیه همشهریانی که در شهر مهدیشهر هستند و همچنین سایر همشهریانی که خارج از مهدیشهر سکونت داشته اند و آدرس پستی خود را در موعد مقرر برای ما ارسال داشتند برسد . شاید این سوال پیش آید که این هزینه های سنگین چطور تامین شد ؟

سایت سنگسر . آی آر بدون دریافت ریالی و صرفا از طریق بخش تبلیغات کتاب توانست بر هزینه های سنگین این کتاب فائق آید . قابل ذکر است همشهریان عزیزی بودند که تمایل داشتند برای انتشار این کتاب کمک مالی نمایند ولی سایت سنگسر . آی آر با رد این پیشنهادات تصمیم گرفت فقط از طریق بخش تبلیغات این کتاب هزینه ها را پوشش دهد و از هیچ شخص و نهادی کمک مالی طلب نکند . 

در حوزه اقتصادی در سال گذشته موفق شدیم اطلاعات اصناف بخش بزرگی از کسبه در مهدیشهر را توسط نمایندگانمان جمع آوری نماییم که جا دارد همینجا از زحمات شبانه روزی این عزیزان تشکر و خسته نباشی عرض نماییم . از طریق بانک اطلاعاتی سایت نیز تعداد زیادی از همشهریان نسبت به درج اطلاعات صنفی خود اقدام نمودند که امسال نیز مانند پارسال این اطلاعات تکمیل و از پارسال کامل تر خواهد شد . 

یکی از بخش هایی که در بخش اقتصادی فوق العاده از آن استقبال شد بخش تبلیغات بود که در نظر داریم امسال با نمایندگان بیشتری در خصوص جذب آگهی اقدام نماییم و همینجا از کلیه علاقمندان به این کار دعوت به عمل می آید برای همکاری جهت بخش بازاریابی  با ما تماس حاصل نمایند . حقوق و مزایای ویژه مالی ویزیتورها در این پروژه فرصت شغلی مناسبی برای افراد آشنا به امور بازاریابی ایجاد نموده و با توجه به استقبال همشهریان امسال از رونق بیشتری برخوردار خواهد بود .

 

 

با تشکر از توجه شما

 لینک های مفید ( روی هر مورد کلیک نماید ) :  

سفارش آگهی در شماره دوم سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر

دانلود پوستر سالانه فرهنگی اقتصادی دو

ثبت اطلاعات مشاغل همشهریان

تمایل به همکاری در بخش بازاریابی تبلیغات

 

 تابلو اعلانات و اطلاع رسانی سالانه :

با توجه به اینکه این مطلب تا زمان انتشار کتاب سالانه شماره دو در صفحه اصلی سایت سنگسر منتشر میگردد این محل مخصوص اطلاع رسانی های مربوطه به این کتاب میباشد . لذا از بازدیدکنندگان تقاضا میشود این بخش را هر از چندی چک کنند .

------------------------------------

1- در ایام محرم سال 88 و در دو روز تاسوعا و عاشورای حسینی در مهدیشهر به همشهریانی که به هر دلیل کتاب دریافت نکرده اند کتاب اهدا میگردد . محل توزیع کتاب : کوی تاسوعا ( محل بالا بردن محفه )      4 دی 88

2- توزیع کتاب در محرم انجام گشت  8 دی  88

3- همشهریان عزیز مستحضر باشید که نمایندگان سایت سنگسر . آی آر که جهت اخذ آگهی به حضور شما مراجعه می نمایند دارای کارت شناسایی و برگ قرارداد می باشند لذا به منظور جلوگیری از سوء استفاده از نام سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر توسط عده ای سود جو حتما از افرادی که تحت عنوان نماینده سایت سنگسر . آی آر به حضورتان آمدند مدارک نامبرده را خواستار شده تا اطمینان خاطر حاصل شود . 1 بهمن 88

  4- کتاب سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر 2 در مراحل نهایی طراحی است و تا پایان بهمن کلیه فعالیت های بازاریاب ها جهت جذب آگهی متوقف میشود  . در حال حاضر طراحی بخش اعظمی از آگهی های تبلیغاتی انجام و مراحل تغییر و تایید آن در حال انجام است . پس از تکمیل این مرحله  کتاب آماده ارائه به چاپخانه میشود .             24  بهمن88

5- به علت پیشامد ناگوار روی داده زمان انتشار و توزیع کتاب امکان تعویق خواهد داشت ، لذا کلیه آگهی دهندگان محترمی که ممکن است از این مسئله متضرر شوند با نمایندگان جهت فسق قرارداد تماس حاصل نمایند .      1 اسفند 88

6- زمان قطعی انتشار کتاب اردیبهشت ماه 89 میباشد. در حال حاضر کتاب آماده چاپ و مرحله بازخوانی نهایی آن در حال اجرا است .  29 فروردین89

7- کتاب سالانه وارد مرحله چاپ شد و تا  هفته آینده آماده توزیع میگردد .  9 اردیبهشت

8- چاپ کتاب سالانه به پایان رسید و این کتاب وارد مرحله صحافی شد . 13 اردیبهشت

9- سالانه فرهنگی اقتصادی مهدیشهر 2 چاپ و آماده توزیع شد . ازین پس اطلاعات در خصوص این کتاب را از اینجا پیگیری کنید

 

 
نظر راجع به این مطلب
Tags: در, از, به, مهدیشهر, که, سایت, این, سالانه, اقتصادی, فرهنگی, سنگسر, بخش, کتاب, توزیع, کلیه

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن